آرشیو اخبار

هفتمین کنگره بین المللی مراقبت های ویژه ۱۸ دی ماه – سالن همایش های رازی

هفتمین کنگره بین المللی مراقبت های ویژه در تاریخ ۱۸ تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۸ در محل سالن همایش های رازی در تهران برگزار شد. در این کنفرانس که تعداد زیادی از متخصصین آیسیو ، بیهوشی…

کنگره سالیانه پوست رازی ۹۸

کنگره سالیانه پوست رازی در تاریخ ۲۲ لغایت ۲۴ ابان ماه ۱۳۹۸ در هتل المپیک برگزار شد و کمپانی مدا (مایلن) جهت معرفی محصولات خود (الیدل، الدارا و افودکس) در آن حضور بهم رسانید. بیش از ۳۵۰ نفر از متخصصان پوست از غرفه مدا( مایلن) بازدید کردند و جهت استمرار حضور محصولات شرکت مدا در […]

ششمین کنگره سلامت نوزادان ایران – مرکز همایش های رازی تهران – آبان ۹۸

شرکت درمان یاب دارو، بعنوان نماینده شرکت Chiesi در ایران ، مفتخر است که بعنوان حامی طلایی این رویداد علمی ، نقشی فعال در راستای ارتقای سلامت جامعه ایفا کرده است.

سمینار یک روزه بیماریهای پوست – کلینیک بیماریهای پوست و جذام تهران – آبان ۹۸

در این سمینار ، که با حضور ۳۲ نفر از متخصص و فوق تخصص پوست کلینیک جذام از جمله جناب آقای دکتر دولتی ، دکتر شیزرپور ، دکتر لطفی، دکتر کاوه ،دکتر فیروز ،دکتر نصیری کاشانی، دکتر نصرالهی، دکتر فتاحی، دکتر اسکندری برگزار شد ، محصولات درموبلا ، مکسیکر ایکس ، کوآنزیم کیوتن و فرورال به پزشکان به صورت علمی و ارائه مقالات معرفی شد.

نوزدهمین کنگره بیماریهای گوارش و کبد ایران- مرکز همایش های رازی تهران -آبان ۹۸

نوزدهمین کنگره بیماریهای گوارش و کبد ایران با همکاری پژوهشکده بیماریهای گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران از ۱۵ لغایت ۱۷ آبان ۹۸ در مرکز همایشهای رازی در شهر تهران برگزار گردید. شرکت درمان یاب دارو، بعنوان نماینده شرکت Ferring pharmaceuticals در ایران ،مفتخر است که بعنوان یکی از حامیان این رویداد علمی ، نقشی فعال درراستای ارتقای سلامت جامعه ایفا کرده است.